Oznaczniki kabli i przewodów Brady

Brady oferuje szeroką gamę rozwiązań identyfikacyjnych do znakowania przewodów i kabli. Wśród wielu różnych etykiet Brady do znakowania komponentów elektrycznych, telekomunikacyjnych, instalacji śwatłowodowych, przewodów oraz kabli można znaleźć m.in.:

- winylowe etykiety samolaminujące BRADY B427

- etykiety poliprolylenowe typu "flaga" BRADY B425

- etykiety z materiału winylowego z możliwością zmiany miejsca aplikacji BRADY B498

- elastyczne etykiety do owijania z płótna nylonowego BRADY B499 

- zawieszki/tabliczki do montażu na opaskach kablowych

- etykiety nieprzylepne Rapido do montażu na przewodzie BRADY B7599

- etykiety nieprzylepne laminowane BRADY B7644

- zawieszki laminowane BRADY B7645

- sztywne rękawy DuraSleeve wraz z wkładem z etykiety winylowej BRADY B7696

 

Etykiety i materiały do drukarek służące do identyfikacji przewodów i kabli marki Brady zostały przetestowane w laboratorium i w terenie. Udowodniono, że etykiety wytrzymują trudne warunki środowiska, w tym ekstremalne temperatury, płyny, narażenie chemiczne, ścieranie i inne. Oznaczniki przewodów i kabli Brady charakteryzują się wysoką trwałością zadruku i posiadają ultra mocny klej.
Rozwiązania do drukarek Brady do znakowania przewodów i kabli są dostępne w różnych odmianach rozmiarów i kolorów, aby zapewnić możliwość pełnej i różnorodnej identyfikacji przewodów i kabli. Pełny system identyfikacji składający się z materiałów Brady wraz z odpowiednio dobraną drukarką termotransferową oraz oprogramowaniem do projektowania etykiet zapewnia kompletne rozwiązania identyfikacyjne dla różnych potrzeb.

Oznaczniki kabli i przewodów Brady

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy