Drukarki oznaczeń kabli i znaków bezpieczeństwa

Samodzielne drukowanie znaków BHP nie tylko oszczędza czas, ale jest również wygodne i daje możliwość dowolnego dostosowania oznaczeń do aktualnych potrzeb. Dzięki drukarkom Brady THT do tworzenia etykiet graficznych, możliwe staje się samodzielne projektowanie i drukowanie znaków takich jak: standardowe znaki BHP, znaki informacyjne z logo firmy, przywieszki LOTO, etykiety w standardzie CLP/GHS, oznaczenia rurociągów, etykiety logistyczne, tabele informacyjne ze znakami i piktogramami i wiele innych. Druk THT wykonany jest na wytrzymałych samoprzylepnych etykietach winylowych, nylonowych, poliestrowych, charakteryzujących sie wysoką jakością, wytrzymałością i odpornością,  pozwalając na jednoznaczną identyfikację obiektów.

Wśród drukarek graficznych BRADY w aktualnej sprzedaży znajdują się następujące modele:

- Drukarka Brady BBP30

- Drukarka Brady BBP31

- Drukarka Brady BBP35 oraz BBP37

- Drukarka Brady BBP85

 

Do wszystkich modeli w ciągłej sprzedaży znajdują się etykiety i kalki drukujące. 

 

Drukarka Brady MiniMark, która spełni wszystkie Twoje wymogi. Drukarka graficzna Brady - łŁatwa w użyciu, wysoka jakość druku, kompaktowe wymiary.


BBP30™ to następca drukarki MiniMark. Nowa drukarka Brady daje dostęp do jeszcze większej gamy trwałych etykiet. Etykiety z drukarki BBP30 pozwalają na tworzenie wielu różnych znaków bezpieczeństwa, oznaczeń przemysłowych i oznaczeń lean, które są odporne na ekstremalne temperatury, warunki atmosferyczne, ścieranie, procesy i środki czyszczące.


BBP™31 jest dokładnie taka, jaka powinna być. Łatwa w obsłudze. Niezwykle funkcjonalna. A co najlepsze, to jedno niewielkie urządzenie ma tak wiele opcji materiałowych, że może zrealizować wszystkie potrzeby w zakresie drukowania etykiet w zakładzie


Drukarki znaków i etykiet BBP35 i BBP37 firmy Brady umożliwiają projektowanie znaków i etykiet w wymaganych kolorach i kształtach, dzięki czemu lepiej pełnią one swoją funkcję w zakładzie i dostępne są zawsze, gdy zajdzie potrzeba ich użycia. Dzięki doskonałej jakości kolorowego druku, opcjom wycinania różnych kształtów i niezwykle wysokiej prędkości druku po jakimś czasie niemożliwe do wyobrażenia będzie funkcjonowanie bez tego urządzenia.


Drukarki znaków i etykiet BBP37 firmy Brady umożliwiają projektowanie znaków i etykiet w wymaganych kolorach i kształtach, dzięki czemu lepiej pełnią one swoją funkcję w zakładzie i dostępne są zawsze, gdy zajdzie potrzeba ich użycia. Dzięki doskonałej jakości kolorowego druku drukarki BBP37, opcjom wycinania różnych kształtów i niezwykle wysokiej prędkości druku po jakimś czasie niemożliwe do wyobrażenia będzie funkcjonowanie bez tego urządzenia.


Drukarka oznakowań i etykiet BBP™85 jest termotransferową drukarką stacjonarną o rozdzielczości 300 dpi, umożliwiającą tworzenie wyrazistych, kolorowych, niestandardowych oznakowań wizualnych o maksymalnej szerokości 254 mm. Drukarka Brady BBP85 jest wyposażona w duży ekran dotykowy oraz intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, pozwalając każdemu na łatwe i szybkie tworzenie oznakowań. Drukarka BBP85 obsługuje bogatą gamę materiałów eksploatacyjnych, w tym materiały winylowe, poliestrowe, odblaskowe, fluorescencyjne oraz wstępnie wydrukowane arkusze oznakowań. Dzięki niezwykłej łatwości obsługi drukarki BBP85 można błyskawicznie tworzyć kolorowe i przykuwające uwagę oznakowania wizualne wysokiej jakości.


Drukarka Brady GlobalMark 2 daje możliwość samodzielnego drukowania znaków bezpieczeństwa. Duży wyświetlacz dotykowy drukarki GlobalMark 2 umożliwia użytkownikowi łatwą i szybką obsługę


Drukarka HandiMark™ od Brady korzysta z łatwo wymienialnej taśmy koloryzującej marki Brady i wysokiej jakości materiałów do użytku przemysłowego o wysokiej wytrzymałości. Do dyspozycji są materiały o szerokości nawet do 50,8 mm w 12 kolorach.


Drukarka graficzna Brady PowerMark™ to urządzenie pozwalające na szybkie drukowanie znaków, etykiet i przywieszek przemysłowych o szerokości do 25 cm, z zastosowaniem 4 kolorów w jednym druku.


Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy