Telekomunikacja

Bez względu na to, czy chodzi o informatykę, telefonię czy WiFi, sieci telekomunikacyjne są zbudowane z różnych przewodów: zwykłych, koncentrycznych, światłowodowych itp. Oznaczanie przewodów powinno być zatem pewne i szybkie w realizacji.

Ponadto operatorzy telekomunikacyjni mają szczególnie surowe wymagania: potrzebują produktów wytrzymałych przez cały cykl życia sieci, czyli przez co najmniej 20 lat, często w warunkach niesprzyjających, a także systemów spełniających surowe wymagania jakościowe, które można włączyć w linie produkcyjne.

Skuteczny system oznaczania przewodów powinien zatem wykorzystywać etykiety zarazem wytrzymałe, łatwe w użyciu i umożliwiające szybkie nałożenie. Etykiety firmy Brady łączą wszystkie te zalety.

Odklejanie ich od podłoża jest proste, podobnie jak ręczne przyklejanie. Stosowane silne środki klejące zapewniają szybkie i precyzyjne nakładanie oraz zachowanie właściwości klejących z upływem czasu.

Umożliwiają one również znaczące zmniejszenie zagrożenia przerwaniem ciągłości sieci i uzyskanie w ten sposób oszczędności nawet do 75%.

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy