Termotransferowe drukarki etykiet samoprzylepnych

Stacjonarne drukarki etykiet Brady typu desktop są idealnym rozwiązaniem dla zastosowań w przemyśle, biurach, magazynach, laboratoriach lub innych aplikacjach, w których występuje potrzeba druku setek tysięcy etykiet dziennie.. Dzięki technologii druku termotransferowego możliwe jest uzyskanie niezwykłej prędkości wydruku przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i czytelności etykiet. Etykiety zadrukowane metodą THT pozostają czytelne przez wiele lat.

Drukarki etykiet THT Brady współpracują z komputerami PC w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem do tworzenia etykiet (np. LabelMark ™, CODESOFT ®).

W bieżącej sprzedaży znajdują się następujące modele drukarek Brady typu desktop:

- Drukarka etykiet Brady BBP12

- Drukarka etykiet Brady BBP33

- Drukarka etykiet Brady IP Printer

- Drukarka etykiet BradyPrinter i7100

Do wszystkich modeli (również wycofanych ze sprzedaży) dostępne są materiały eksploatacyjne - taśmy, etykiety oraz kalki. 

Drukarka etykiet BBP™12 jest podstawową, stacjonarną drukarką etykiet służących do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych, którą wyróżnia doskonała relacja jakości do ceny. Ta kompaktowa etykieciarka marki Brady umożliwia wysokiej prędkości druk na poziomie 100 mm/s i obsługuje szeroki zakres specjalistycznych etykiet identyfikacyjnych Brady o wysokiej trwałości.


Drukarka serii Brady Printer BP-PR PLUS to masywna drukarka przemysłowa, która jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb identyfikacji produktów i śledzenia aplikacji w przemyśle.


Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 to solidna drukarka o zwiększonej wytrzymałości i dokładności. Drukarka i7100 drukuje na wielu wysokiej jakości materiałach identyfikacyjnych do szeregu zastosowań m.in.do przewodów, obwodów drukowanych i do identyfikacji środków trwałych oraz komponentów.


Drukarka Brady IP Printer komunikuje z oprogramowaniem, materiały do nadruku i kalki drukujące - autoamtyczne ustawienia parametrów drukowania powoduje duże ułatwienie procesu zwłaszcza przy częstych zmianach mateiałów. TechnologiaSmart Cell (Inteligentny chip) drukarki Brady jest oparta na wzajemnej komunikacji inteligentnych podstawowych modułów systemu.


Drukarka Brady BBP33 to gwarancja szybkiej wymiany materiałów eksploatacyjnych i konfiguracja bez ryzyka błędnych wydruków.  Możliwość ta pojawia się po raz pierwszy w drukarce podłączanej do komputera. Pełna gama materiałów eksploatacyjnych do BBP33 - do etykiet użytkowych, bezpieczeństwa i Lean/5S, a także etykiety cięte do znakowania przewodów, próbek laboratoryjnych i produktów.


Drukarka Brady BBP11 to urządzenie typu desktop. Ta niewielka drukarka zapewnia wysokiej jakości wydruk termotransferowy.


Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy