Elektronika

Niewiarygodnie prosta identyfikacja komponentów!

Przemysł elektroniczny wymaga wysokiej jakości technik oznaczania w celu zapewnienia możliwości identyfikacji i identyfikowalności w każdych warunkach.

Firma Brady oferuje szeroką gamę rozwiązań z dziedziny identyfikacji przystosowanych do płytek elektronicznych i innych produktów o małych wymiarach (małe etykiety z kodami kreskowymi w wysokiej rozdzielczości), a także do komponentów o większych wymiarach i produktów końcowych.

Prostota użytkowania

Zintegrowane systemy wydruku i nakładania etykiet: urządzenia wyposażone w dwa standardowe aplikatory i wyjątkowy system odklejania zapewniają niezawodne i wydajne rozwiązanie do obsługi materiałów technicznych o dowolnych rozmiarach.

Wysoka wydajność i trwałość

Dzięki trwałym i odpornym systemom identyfikacji możemy zapewnić obsługę danych przez cały czas życia komponentu.

Skrócenie przestojów

Koszty związane z okresem zatrzymania urządzeń mogą z czasem stać się znaczące. Nasze rozwiązania są stworzone w celu zapewnienia ciągłości pracy linii produkcyjnych.

Łatwa kontrola i identyfikowalność

Wydruk termotransferowy jest precyzyjny i niebrudzący. Gwarantuje czytelność i wysoką jakość identyfikatorów.

Elastyczne rozwiązania

Wielofunkcyjne style, formaty i materiały etykiet do wszystkich typów przewodów, kabli i komponentów elektronicznych. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, nawet najbardziej specyficznym potrzebom związanym z identyfikacją.

 

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy